Ranking Mieszkań na Sprzedaż - wirtualny doradca mieszkaniowy Najlepsze oferty mieszkań na sprzedaż Mieszkania w największych miastach Polski - Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź... Mieszkania bezpośrednio od dewelopera - sprawdź najlepsze opcje w okolicy Chcesz sprzedać mieszkanie w dobrej cenie - zapraszamy do kontaktu! Rynek pierwotny czy wtrórny - pomagamy wybrać najlepsze opcje

Ranking Mieszkań Czerwiec 2018 - Sprawdź, porównaj i wybierz najlepsze w 5 minut bezpłatnie!

Ranking Mieszkań Czerwiec 2018 - Sprawdź, porównaj i wybierz najlepsze w 5 minut bezpłatnie!

Klauzula Informacyjna

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

po zapoznaniu się z niniejszą informacją, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób, jak zostało opisane poniżej. Dlatego prosimy, zanim przejdziesz do serwisu, zapoznaj się z tymi informacjami i dokonaj świadomego wyboru. Jeżeli nie zgadzasz się z poniższymi zasadami przetwarzania swoich danych prosimy opuść serwis lub skorzystać z ogólnodostępnych treści dostępnych w sieci internet.

Jakich Twoich danych dotyczy przetwarzanie i kto jest ich administratorem?

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest SalesMax (dalej „Operator”) z siedzibą i adresem w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 52 lok. 24.

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez Operator?

Operator przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić korzystanie z serwisów prowadzonych przez Operatora, dopasowywać wyświetlane treści i reklamy do Twoich zainteresowań, prowadzić pomiary jakości i skuteczności, ulepszać treści oraz usługi, informować Cię o treściach i usługach Operator i naszych Partnerów („Partnerzy”), których lista znajduje się tutaj, udostępniać w serwisach przestrzeń reklamową, prowadzić działania marketingu bezpośredniego, zapewniać bezpieczeństwo przetwarzania informacji, zarządzać systemami teleinformatycznymi oraz ochroną lub dochodzeniem roszczeń.

W przypadku pozstawienia preferencji i danych kontaktowych (imie, nazwisko, email oraz numer telefonu) Twoje dane przetwarzanie będą przez Operatora w celach zapewnienia jakości obsługi oraz w celach marketingowych Operatora, a w szczególności na udostępnienie podanych danych osobowych Partnerom (Home Broker S.A., Open Finance S.A.), w celu przedstawienia przez nich oferty. Operatora oraz Partnerzy serwisu będą mieli prawo do przekazywania Panu/Pani informacji handlowej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej. W celach bezpośredniego Operator i Partnerzy mogą wykorzystywać urządzenia końcowe oraz automatyczne systemy wywołujące w rozumieniu art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne.

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda udzielona poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu”. Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [cofnij zgodę].

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest również prawnie uzasadniony interes Operatora. Obejmuje on ulepszanie usług, zapewnienie ich najlepszej jakości oraz informowanie o nich Użytkowników. Wyświetlanie w serwisach reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie), umożliwia natomiast pokrycie kosztów usług dostarczanych nieodpłatnie.

Partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Twoje dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Niektórzy z naszych Partnerów mogą również przetwarzać Twoje dane w taki sposób, aby wyświetlić Ci treści lub reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań, dzięki zautomatyzowanemu porównaniu Twoich zainteresowań i preferencji z modelowymi zainteresowaniami i preferencjami użytkowników internetu (profilowanie). Możesz zarządzać swoją zgodą, w tym ją cofnąć [cofnij zgodę].

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec Operator w zakresie przetwarzanych danych?

Możesz żądać od Operator: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, a w niektórych przypadkach do ograniczenia przetwarzania oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, wtedy, gdy dane osobowe przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.

Masz prawo wnieść skargę dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komu Operator udostępnia Twoje dane osobowe?

Operator, co do zasady nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, w których Operator posiada ku temu podstawę prawną, w tym na żądanie podmiotów uprawnionych, lub kiedy jest to niezbędne do wykonania usług oferowanych przez Operatora, np. przedsiębiorcom zapewniającym hosting naszych serwisów.

Jak długo Operator przechowuje Twoje dane osobowe?

Operator przechowuje dane osobowe Użytkowników jedynie przez czas, jaki jest niezbędny dla zrealizowania celów, dla których dane zostały zebrane oraz pod warunkiem zachowania aktualności jednej z opisanych powyżej podstaw prawnych, bądź, gdy pojawiła się nowa podstawa, np. przepis prawa lub konieczność realizacji roszczeń w postępowaniu sądowym.

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Operator?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w serwisach prowadzonych przez Operator albo chciałbyś zgłosić zagadnienie związane z przetwarzaniem danych osobowych przez Operator, możesz się skontaktować z przedstawicielem Operator, wykorzystując dane kontaktowe: office@salesmax.com

Dziękujęmy za udzielone zaufanie!

Zespół RankingMieszkania.pl

Twoja prywatność jest dla Nas bardzo ważna. W dowolnym momencie możesz wycofać zgody udzielone za pośrednictem Serwisu. W celu wycofania zgody możesz skorzystać z poniższego formularza.

Numer telefonu komórkowego (podany przy rejestracji):

+48 

Wpisz poprawny numer telefonu komórkowego

Wybierz cenę i rynek mieszkania:

Cena:

Wybierz cenę mieszkania

Rynek:

Wybierz rynek mieszkania

Wybierz liczbę pokoi i powierzchnię mieszkania:

Pokoje:

Wybierz liczbę pokoi

Powierzchnia:

Wybierz powierzchnię mieszkania

Wybierz najważniejsze cechy mieszkania:

Wybierz lokalizację mieszkania:

Województwo:

Wybierz województwo

Miejscowość:

Wybierz miejscowość

Wybierz czy kupujesz mieszkanie na kredyt:

Wybierz formę finansowania

Wybierz czy chcesz sprzedać dotychczasowe mieszkanie:

Wybierz czy chcesz sprzedać mieszkanie

Wybierz kiedy planujesz zakup mieszkania:

Wybierz kiedy planujesz zakup mieszkania

Sprawdź, porównaj i wybierz najlepsze mieszkania:

Numer telefonu komórkowego:
+48 

na ten numer przyjdzie bezpłatny sms z kodem
Wpisz poprawny numer telefonu komórkowego

Bez żadnych zobowiązań zarejestruj się bezpłatnie i sprawdź najlepsze mieszkanie zgodne z Twoimi preferencjami! Na ten numer przedstawimy najlepsze oferty.

Zasady prywatności i regulamin serwisu◄ Powrót

Sprawdź, porównaj i wybierz najlepsze mieszkania:

Odczekaj do 10 sekund. Wpisz bezpłatne potwierdzenie otrzymane SMSem.

Potwierdzenie:

Wpisz poprawne potwierdzenie otrzymane SMSem

Bez żadnych zobowiązań potwierdź rejestrację i sprawdź najlepsze mieszkanie zgodne z Twoimi preferencjami!

Sprawdź, porównaj i wybierz najlepsze mieszkania:

Adres e-mail:

Wpisz poprawny adres e-mail

Wprowadź adres e-mail aby dokończyć bezpłatną rejestrację.

Dziękujemy!

Uprzejmie prosimy oczekiwać na jak najszybszy kontakt Eksperta w sprawie Rankingu Mieszkań!